SSS

YAPILAN YIKAMA İŞLEMİ NE KADAR SÜREDE KURUR?

Yıkama işlemi neticesinde koltuklarınız, halılarınız, sandalye ve yataklarınız hava koşullarına ve mobilyalarınızın bulunduğu ortamın iyi şekilde havalandırılmasına bağlı olarak 3 ila 6 saat arasında kurumaktadır.

YIKAMA İŞLEMİ NE KADAR SÜRER?

Lekenin yoğunluğuna ve daha önce işlem görüp görmemiş olmasına bağlı olarak 30 dakika ile 60 dakika arasında yıkama işlemi yapılmaktadır. Geniş alana yayılmış inatçı kir ve lekelerde bu süre biraz daha uzun olabilir.

HANGİ SEMTLERDE HİZMET VERİYORSUNUZ?

VIP PLUS Temizlik ve Koltuk Yıkama olarak 2 yakadaki mağazalarımızla İstanbul’un tüm semtlerine özel, yerinde temizlik ve yıkama servisi sağlıyoruz.

TEMİZLİK İÇİN HANGİ YÖNTEMİ KULLANIYORSUNUZ?

Temizlik için kullandığımız yöntem, genellikle sıcak su ekstraksiyonudur. VIP Plus Temizlik ve Koltuk Yıkama'nın kullandığı bu yöntem özel sıcak su yöntemidir. En güçlü, en derine işlemiş kiri güvenli ve nazik bir şekilde temizler.

HAFTASONLARI VE AKŞAM MESAİ SONRASI ÇALIŞIYOR MUSUNUZ?

Çalışan müşterilerimize uyum sağlamak amacıyla hafta sonu ve aksam saat 18.00 sonrası randevu oluşturabilmekteyiz.

RANDEVU OLUŞTURMAK İÇİN KAÇ GÜN ÖNCEDEN ARAMALIYIM?

Sitemizden Randevu ve İletişim linklerini kullanarak, bizi arayarak ya da bize WhatsApp yoluyla ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz.En az 2-3 gün öncesinden randevu oluşturmanız önerilir.

KULLANDIĞINIZ TEMİZLEYİCİLER AİLEMİN SAĞLIĞI İÇİN GÜVENLİ Mİ?

Ürünlerimiz uluslararası sağlık standartlarına uygun olarak üretilmiş ve aileniz için güvenlidir. Tüm bunlara ek olarak, yoğun buhar kullanımı temizleyici ürünlere olan ihtiyacını minimize etmiştir.

KAÇ KİŞİLİK EKİP GELİYOR?

Evinize ve işyerinize sizin ile yapılan görüşme sonrası belirlenen bir ekibimizi gönderiyoruz. Köpüklü koltuk, sandalye ve yatak yıkama işlemlerini hijyenik olarak yerinde yapıyoruz.

Soru ve Görüşleriniz İçin İletişim Sayfamızdan Bize Ulaşabilirsiniz.

RANDEVU OLUŞTURUN

VIP PLUS

TEMİZLİK FABRİKASI

0216 470 70 54

0212 614 81 59

0543 470 70 54

www.vipplustemizlik.com