Online siparişlerde tüm ürünlerde %15 indirim!

Sepetim
Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.
Sipariş Detayları
  • Sepet Toplamı
    0,00
    İndirim
    0,00
  • Toplam
    0,00
Whatsapp Sipariş
Telefonla Sipariş
Online Sipariş

Sıkça Sorulan Sorular

Web sitemiz üzerinden online olarak, whatsapp üzerinden veya iletişim numaralarımızı arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden hizmet almak istediğiniz ürünleri sepete ekledikten sonra adres, iletişim, randevu günü, randevu saati ve hizmet al sonra öde seçeneklerini seçtikten sonra online randevu siparişinizi oluşturmuş olursunuz. Oluşturulan siparişten sonra girilen bilgiler çağrı merkezi ekranlarımıza anlık olarak yansımaktadır. Temsilcilerimiz tarafından aranarak randevu teyidi ve hizmet almak istediğiniz ürünlerin teslim alınması teslim edilmesi ve temizlik hakkında genel bilgiler verilerek sipariş kaydınız oluşturulur.

Hizmet tamamlandıktan sonra tarafınıza iletilecek ödeme sayfası üzerinden isteğiniz doğrultusunda kredi kartı veya EFT / HAVALE olarak ödeme yapabilirsiniz.

Pay TR, dünyanın en üst düzey veri güvenliği standardı olan PCI DSS sertifikası ve alanında tecrübeli personeli ile hem mağazaların ödeme güvenliğini hem de mağaza müşterilerinin kart güvenliğini sağlamaktadır. Böylece Pay TR kullanan mağaza (web sitesi) sahipleri güvenlik konusunda altyapı oluşturmak ya da ek personel için harcama yapmak zorunda kalmazlar. Pay TR’ da Sahtecilik Önleme (Fraud) özellikli hizmetler sunulmaktadır. Altyapımız sahteciliğe (fraud) karşı sektör bazında çok sayıda filtreler ile geliştirilmiştir. Ayrıca yapılan tüm ödemeler sahtecilik izleme personelimiz tarafından kontrol edilmekte ve şüpheli durumlarda işleme onay verilmemektedir. Pay TR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerinizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Böylece PayTR, müşterilerinizin ödeme yaparken oluşabilecek endişelerini azaltmakta ve ödeme dönüşüm oranınızı artırmaktadır.

Kullanmış olduğumuz ekipman ve deterjan gurubumuzun tamamı KARCHER alman markası ürünlerdir. Kullanmış olduğumuz deterjanlarımız astım, bronşit ve alerji gibi rahatsızlıklara karşı özel üretilmiştir. İstek doğrultusunda veya rahatsızlık durumuna göre hizmet esnasında kokulu veya kokusuz olarak deterjan kullanılmaktadır. İçeriğinde kostik olmadığı için kesinlikle hizmet sonrasında tekstil ürünlerinde deterjan kalıntısı yapmaz ve elle temas halinde yapışkanlık hissi vermez.

Almak istediğiniz hizmetin adet sayısına göre değişmektedir. Standart koltuk, sandalye, yatak yıkama gibi işlemler için 2 personel gönderimi yapılmaktadır. Bazı durumlarda yoğunluğumuza göre tek koltuk yıkama veya yatak yıkama gibi hizmetlerde yoğunluğa göre 1 personel gönderimi de yapılmaktadır.

Hizmet almak istediğiniz ürün gurupları ve adet sayısına hizmet süresi ortalama olarak 1 ile 4 saat arasında değişmektedir.

Hizmet almak istediğiniz ürün guruplarına göre teslim edilme süreleri değişmektedir. Örneğin kuru temizleme ürünleri 2-3 iş günü halı yıkama 5-6 iş günü stor perde 3 iş günü bu belirtilen ürünlerde ki teslim süreleri ürünlerin kirlilik ve leke durumuna göre değişmektedir.

Hizmet almak istediğiniz tekstil ürünlerinin kumaş yapısına göre ve ortamın havalandırma durumuna göre kuruma süresi değişmektedir. Bu süre ortalama olarak yaz dönemlerinde 3 ile 6 saat kış dönemlerinde ise 4 ile 8 saat arasında değişmektedir.

Buharlı yıkama işlemi koltuk, halı, sandalye ve yatak yıkama işlemlerinde uygulanır. Bu işlem tekstil ürünlerinde bulunan kir leke ve en önemlisi vücudumuzdan dökülen ölü derilerle beslenen bakteri ve mite temizliği işlemleri için yapılmaktadır. İşlem sırasında 70 ile 120 derece buharlı ısı vererek bu yaşayan canlıların temizlik işlemleri yapılır. Bu işlemlerden sonra vakum gücü yüksek makineler ile vakum yöntemiyle makine haznesine toplanır ve hizmetler bu şekilde tamamlanarak kuruduktan sonra ev tekstil ürünlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uzun zaman kullanılan yataklarımızda sarı lekeler oluşur bu lekeler yaz dönemlerinde aşırı terleme, nemlenme ve en çok sık karşılaştığımız çocuk idrarlarından dolayı gerçekleşir. Bu tarz lekeler oluştuğunda meydana gelen sarı lekeler yatağın özelliğine iplik yapısına göre çıkma durumu değişmektedir. Bu lekeleri doğal deterjan ve buhar yöntemiyle temizleme işlemleri yapılması gerekir bu tarz işlemlerde %90 oranında lekeler çıkmaktadır. Bazı firmalar çamaşır suyunun hammaddesi olan (hipo) denilen ürün ile bu lekeleri çıkarama işlemleri yapmaktadır. Çamaşır suyu (hipo) ile yapılan işlemlerde %99 oranında bir başarı elde ediliri fakat bu kullanılan deterjan kanserojen madde içermektedir. Evet yatağınızda ki lekeler çıktı ama gece yatağınızda siz veya çocuklarınız uyurken bu maddeyi soluyacak astım, bronşit, alerji gibi hastalıkları tetikleme yapacaktır.

Yerlerin ıslanması koltuk kumaşına göre değişmektedir. Su tutmayan kumaşlarda yerlerde ıslanma oluyor gelen ekip arkadaşlarımızda yerleri silmek için büyük havlu veya varsa sizden vileda kovası ve paspas isteyerek yere dökülen suları hemen temizliyorlar.

Tabi ki edebilirsiniz ( vefat, hastalık vb. ) zorunlu haller haricinde iptal edilen randevularınız sizden sonra hizmet almak isteyen müşterilerimizin randevularda doluluk olmasından dolayı hizmet veremiyoruz. Randevu için belirtilen gün ve saat aralığında personelimiz o saat aralığında hizmet veremiyor. Sizden sonra hizmet almak isteyen müşterilerimize de ilgili saat aralığında randevu verildiği için hizmet verememekteyiz. Bu nedenle randevularınıza gerekli hassasiyeti göstermeniz rica edilir.